imię.nazwisko@farmaceuta.pl

imię.nazwisko@pharmacist.eu

imię.nazwisko@pharmacist.org

Zarejestruj Swój Zaufany Profil Farmaceuty

Aby przejść proces weryfikacji i uzyskać możliwość wykorzystania profesjonalnie swojego imiennego konta G-Suite od Google (imie.nazwisko@farmaceuta.pl) prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Tworząc konto w domenie farmaceuta.pl automatycznie otrzymujesz możliwość wykorzystywania pozostałych domen: europejskiej – pharmacist.eu i globalnej – pharmacist.org. To Ty decydujesz, który z tych adresów będzie Twoim adresem podstawowym. Ale nie martw się, wiadomości ze wszystkich tych domen skierowane imiennie do Ciebie i tak trafiają do Twojej skrzynki. Więc możesz używać ich wszystkich!

W procesie weryfikacji będzie potrzebne Twoje Prawo Wykonywania Zawodu Farmaceuty i dostęp do kamery internetowej w celu zebrania danych biometrycznych, które będą służyły zabezpieczeniu Twojego Zaufanego Profilu Farmaceuty. Możesz być spokojny o bezpieczeństwo tych danych. Nie przekazujemy ich nikomu, a po utworzeniu konta masz do nich pełen dostęp.

Twój alias pocztowy, z reguły imię.nazwisko. Jeśli takowy będzie zajęty administrator zaproponuje Ci utworzenie innego.

@farmaceuta.pl


Na ten adres wyślemy informacje n/t nowego konta. Będzie to też adres pomocniczy dla Twojego G-Suite.
Twój numer telefonu będzie wykorzystywany do dwuskładnikowej weryfikacji konta G-Suite. Wpisz go poprawnie.

Twój adres korespondencyjny:Wybierz sposób płatności

Nie pobieramy opłaty w momencie rejestracji konta. Link do płatności otrzymasz w wiadomości e-mail po weryfikacji uprawnień.

Niestety podany kod jest nieprawidłowy.
Skontaktuj się z osobą, od której otrzymałeś/łaś voucher.* Pola wymagane